Stargate SG-1
SG-1 > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Atlantis
SGA > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Universe
SGU > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy

700 000 návštev, ďakujeme!

Vytvorené: 28.5.2012 / Autor:

Zdá sa mi to ako včera, čo som písal novinku o tom, že sme prekonali hranicu pol milióna. Čas letí, hviezdna brána nateraz skončila, väčšina naších obľúbených hercov je rozutekaná po rôznych iných projektoch. Napriek tomu, že už nie je toľko noviniek o hviezdnej bráne, stále nás navštevujete, čo nás veľmi teší. Sme veľmi radi, že naša stránka ostala v priazni veľkého množstva fanúšikov a dúfame, že nás budete navštevovať aj naďalej.

Ak patríte medzi naozaj verných návštevníkov, určite čítajte ďalej, prípadne nezabudnite novinku okomentovať v komentároch.

Máme Vám ešte čo ponúknuť?

Určite áno. Jasné, že noviniek o hviezdnej bráne je menej, a možno bude stále menej a menej. Teda pokiaľ sa vedenie MGM nejakým zázrakom nerozhodne dať hviezdnej bráne opäť šancu. Aj keď nie, tematika hviezdnej brány len tak rýchlo nezanikne. Štúdio v Andorre pracuje na mobilnej aplikácií s hviezdnou bránou a rôzny ľudia dávali v poslednej dobe silne najavo, že Stargate je moc cenná značka na to, aby sa s ňou dlho nič nedialo. Naďalej Vás budeme informovať o zaujímavých projektoch, v ktorých sa vyskytujú herci z hviezdnej brány.

Pred nejakou dobou sme rozdelili novinky na stránke na tie týkajúce sa hviezdnej brány a na tie týkajúcich sa iných sci-fi seriálov (prípadne fantasy). Na hviezdnej bráne vyrástla celá generácia fanúšikov, ktorá sleduje všetky možné sci-fi a práve preto veríme, že stargate.sk je vhodné miesto na spomínanie ďalších kvalitných a úspešných sci-fi.

Chcete tvoriť, pomôcť, pridať sa?

Za pár rokov sa na stránke nazbieralo veľké množstvo článkov, popisov epizód, rôznych obrázkov. Niektoré články sú neaktuálne, niektoré opisy prikrátke či chybné, niektoré obrázky nekvalitné. Ak máte záujem, aj vy môžete pomôcť aby sa táto zbierka skvalitňovala a naďalej vylepšovala. Už aj teraz nám niektorí z Vás občas pošlú typ na novinku, drobnú gramatickú korektúru, nejaký aktualizovaný popis epizódy, či nahlásia chybu, ktorú objavili. Boli by sme radi, ak by ste v tom pokračovali a samozrejme, aj nový ľudia. Kreativite sa medze nekladú a aj keď niekedy reagujeme na maily veľmi pomaly, nakoniec sa vaše výtvory či úpravy článkov na stránke objavia. Píšte na náš redakčný mail, alebo priamo mne na jonassq(a)gmail.com.

Hviezdna brána v televízií

Žiadne nové epizódy nás momentálne nečakajú, takže sa nejakú dobu budeme venovať hviezdnej bráne v slovenských a českých televízach. Teda tie slovenské možno ani netreba spomínať, keďže hviezdnej bráne sa zatiaľ úspešne vyhýbajú (až na krátky čas, keď jojka vysielala SG-1). Na začiatku júna začne hviezdnu bránu vysielať česká televízia Prima Cool. Keďže nás navštevujú aj ľudia s Česka a samozrejme aj niektorí Slováci Primu sledujú, skúsime sa aspoň trochu venovať epizódam, ktoré táto TV ponúkne. Okrem toho už dávnejšie TV NOVA oznámila, že kúpila Stargate Universe  a sľúbila, že odvysiela obe série. Kedy, to zatiaľ nikto nevie.

To bude zatiaľ všetko, nech sa Vám darí úspešne prechádzať všetkými životnými míľnikmi a my budeme opäť oslavovať, keď prekonáme milión.

Jonas