Stargate SG-1
SG-1 > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Atlantis
SGA > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Universe
SGU > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy

David Blue o tom, ako by malo pokračovať SGU….

Vytvorené 28.2.2013 / Autor: Jonas

Veľa fanúšikov SGU stále dúfa, že seriál sa niekedy triumfálne vráti a herec David Blue rozhodne patrí medzi nich…

Druhá séria Universe končila cliffhangerom, v ktorom ostal Eli Wallace sám na mostíku Destiny, kým zvyšok posádky skončil v stázových komorách. Eli odhadol, že má dva týždne na to, aby opravil poslednú, pokazenú stázovú komoru. Ak by sa mu nepodarilo, musel by čeliť tomu, ako postupne na lodi zlyhávajú systémy podpory života.

V rozhovore Blue rozpráva o tom, čo si myslí, že sa stalo Eliovi a zvyšku posádky Destiny. A stále dúfa, že je nejaká šanca, že pokračovanie príbehu sa predsa objaví ešte niekde v televízií. 

„Myslím si, že Eli prežil“, hovorí David. „Myslím, že prišiel na to ako nahodiť späť energiu a sám zažíval rôzne dobrodružstvá počas nasledujúcich troch rokov. A rád by som veril, že to je to čo sa stalo a čo sa stále deje a možno jedného dňa zistíme, ako jeho príbeh naozaj pokračoval“.

Blue dokonca spomenul aj možný scenár, ktorý napoly žartovne spomenul tvorca SGU Brad Wright. V ňom sa zobudila posádka Destiny po troch rokoch nachádzajúcic dobitého, bojmi zoceleného Elia.

Nižšie si môžete pozrieť interview, ktoré David Blue poskytol pre Geek Nation. Časť o SGU a Eliovi začína okolo času 7.00
 

Videl som všetky SG. Ozaj by som bol rád pkeby bolo pokračovanie.
Podla mňa by mohol príbeh pokračovať takto: Eli zistí že sa stázova komora nedá opraviť, tak sa vzdá svojho fyzického tela a dá sa načítať do systemu ku svojej Gin.
Čo sa týka posádky, tá sa zobudí po troch rokoch na okraji ciela destiny, kde narazia na nové civilizácie ktoré budú usilovať o to isté.


Napísal: Marek    9.10.2013

Super serial, akurat som ho dopozeral :-)
1. Tiez si viem predstavit pokracovanie serialu tak,
ze Eli bude sam celit dalsim dobrodruzstvam, prerobi kompletne celu lod, porazi robotov, ba co viac, budu ochranovat Destiny a sluzit. Prekvapenie bude, ze Eli bude mat novu priatelku a nikto nebude tusit ze je to cyborg.Samozrejm ze Eli bude aj svalnac a konecne nebude mat to .... cervene tricko, to ma asi jedine vytacalo, to uz mohol radsej nosti monterky alebo bundu od vojakov.
2. Ak nie su peniaze na pokracovanie, mozno by pomohla zbierka fanusikov. A pokracovanie by mohlo byt napr. animovane.
To iste ma napadlo aj pri SGA.

PS: jedinu vyhradu mam pri SG serialoch o vytvarani, uprave programov atd.. ja viem z to nemozu robit tyzdne, ale asi sa compiluje online alebo co.. ok uz to nebudem riesit.. :-)


Napísal: Sampler    31.5.2013

to by bolo zaujimave, mat tam 3. seriu s tym ze by Eli bol vymakany bojovnik. mozno by trpel trochu schyzou a bol by ako rush. skoda toho. ten serial ukazoval moc realne ludsku povahu, zakernosti a podobne veci, ktore v telke nechcu ludia pozerat. asi preto nemal uspech. ale z mojej strany, asi najviac realistickejsi SG zo vsetkych.


Napísal: dimitry    19.5.2013