Stargate SG-1
SG-1 > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Atlantis
SGA > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Universe
SGU > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy

Herci z hviezdnej brány a ich aktuálne projekty (01)

Vytvorené: 16.5.2010 / Autor:

Naši obľúbený herci zo seriálov SG-1 či SGA sú stále zaneprázdnený. Tento článok vám snáď trochu priblíži na čom pracujú...
 

Ben Browder si zahrá v internetovom seriály

ben Herec Ben Browder (Cameron Mitchell) si zahrá v novom internetovom seriály Naught For Hire. Pôjde o scifi seriál o súkromnom detektívovi. Seriál sa bude skladať z 13 šesťminútových epizód. Každá epizóda by mala končiť cliffhangerom. Dej seriálu sa bude odohrávať 20 rokov v budúcnosti, kde ľudia žijú spoločne s rôznymi objektmi s umelou inteligenciou.

"Súkromný detektív Nick sa snaží robiť svoju prácu najlepšie ako vie, s autom ktoré ho miluje, lenže je tu aj výťah, ktorý nefunguje, či odkazovač, ktorý si z neho len robí srandu. A predstavte si aké to musí byť s jeho zbraňou..."
 
 
Claudia Black v „NCIS“, McGillion v seriály „V“
 
BlackClaudia Black (Vala) si zahrala v seriály NCIS v epizóde "Borderland". Zahrali si postavu Velvet Road. Epizóda mala premiéru 11.5.2010 na CBS. Ten istý deň sa na obrazovkách televízie ABC objavil Paul McGillion (Carson Beckett). V seriály V si v epizóde "Fruition" zahral postavu doktora Lawrence Parkera. Účasť v tomto scifi seriály si Paul veľmi pochvaľoval, posádku seriálu označil za úžasnú.
 
Michael Shanks vo filme Faces in the Crowd

Shanks Michael Shanks uverejnil na svojej oficiálnej stránke informáciu, že momentálne natáča film Faces in the Crowd. Vo filme okrem neho hrajú známy herci Milla Jovovich a Julian McMahon.

Film rozpráva o žene, na ktorú zaútočí sériový vrah. Dostala ranu do hlavy a odvtedy nedokáže rozoznávať tváre. A Michael Shanks hrá priateľa tejto ženy... ktorého hrá ďalších 15 hercov, pretože vždy keď ho uvidí tak vyzerá inak.

Premiéra filmu je stanovená na rok 2011.
 
 
 
Jewel Staite pracuje na...

Staite

... jej najnovšom projekte s názvom The Doomsday Scroolls, spoločne s hviezdnou seriály CSI A. J. Buckleym. Informácie priniesli obaja herci na twitteri, takisto info o filme priniesol aj Hollywood Reporter. Film rozpráva o editorovi kníh, ktorý sa snaží predísť Armagedonu. Film sa natáča vo Vancouveri pre televíziu Syfy a premiéru by mal mať nasledujúci rok.