Stargate SG-1
SG-1 > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Atlantis
SGA > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Universe
SGU > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy

Richard Dean Anderson sa objaví v SGU - oficiálne info!

Vytvorené: 2.4.2009 / Autor:

8.sérií viedol tím SG-1 cez hviezdnu bránu, a pred piatimi rokmi pomohol naštartovať Stargate Atlantis. A teraz sa Richard Dean Anderson objaví ako Jack O´Neill v Stargate Universe .

Pred nejakou dobou sme vám avizovali, že RDA si pravdepodobne zahrá v SGU, tak teraz je táto správa oficiálna. Informáciu potvrdil na Stargate Convention vo Vancouveri Gary Jones, ktorý si aj v sgu zahrá postavu Waltera Harrimana. Gary Jones spomenul, že s RDA natáčal jednu epizódu pre sgu, ale nespomenul jej meno. Jones takisto spomenul, že je hrdý keďže sa objavil vo všetkých troch Stargate seriáloch.

Informáciu tiež pre GW potvrdil tvorca seriálu Brad Wright. „Richard natáča epizódy Stargate Universe“, povedal. „Akurát včera s nami natáčal jednu epizódu. Naša spolupráca pokračuje a je super mať ho spať“. Momentálne sa natáča 5.epizóda sgu. Nie je isté, či ide o epizódu Earth, v ktorej sa pôvodne RDA mal objaviť. Ako piata bola pôvodne v poradí epizóda Water, ale účasť RDA sa viac predpokladá na epizódu Earth. Pomôže RDA rozbehnúť seriál aj v prvej epizóde, tak ako tomu spravil s Michaelom Shanksom v Stargate Atlantis?

Tiež na cone Gary Jones spomenul, že Jack O´Neill bol povýšený na 3-hviezdičkového generála, pre epizódu, ktorú spolu natáčali.

UPDATE: Richard Dean Anderson o SGU a 3.sg1 filme

Richard Dean Anderson sa objaví minimálne v dvoch epizódach Stargate Universe, oznámil to na svojej internetovej stránke. Okrem epizódy, ktorú natáčal s Gary Jonesom, sa objaví aj v epizóde Air, part 2, kde natáčal spolu s hviezdou SGU Robertom Carlylem.

Oficiálne info od RDA, vyjadruje sa aj k 3. sg1 filmu:

"Ako som sa dozvedel, film dostal zelenú. Už sú aj nejaké detaily. Akurát pred dvoma týždňami som ohľadom filmu sedel na večeri s Charliem Cohenom a Bradom Wrightom. Charlie tiež rozprával, že je snaha o tento ďalší Stargate film. A verím, že natáčať sa začne už toto leto".

"Robil som kúsok scény s Robertom Carlylem , a vraciam sa ešte na ďalšiu scénu, ktorá bude v druhej časti pilotu. Brad sa ma spýtal, či nechcem pomôcť naštartovať Stargate Universe a povedal som, že by som sa rád zúčastnil. (Popravde, chýbali mi títo ľudia v oblekoch.) Takže spravil som pár krátkych scén. Réžiu pilotu robí Andy Mikita, takže sme mali dobré objatie a veľa smiechu." (good hug and huge laugh :D)

A takto to ide. Rick