Stargate SG-1
SG-1 > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Atlantis
SGA > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Universe
SGU > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy

Stargate.sk - nový začiatok!

Vytvorené: 10.11.2010 / Autor:

Dnes je pre našu stránku veľký deň - po dlhom snažení konečne spúšťame vytúženú novú verziu stránky. V novej verzii Vám prinášame nový design a niekoľko zmien. 

Veľkou zmenou je vytvorenie samostatných stránok pre každý Stargate seriál. Odteraz bude možnosť komentovať každú novinku priamo na stránke, ale aj tak budeme radi, ak budete navštevovať naše diskusné fórum, ktoré sa v poslednej dobe celkom pekne rozbehlo. Poteší nás, ak sa Vám naše zmeny budú páčiť, ale ak nie, dajte nám to najavo, s prípadnými návrhmi čo by sme mali zmeniť.

Okrem nového designu a rozdelenia webu, nový začiatok znamená veľkú zmenu hlavne pre redaktorov stránky. Prešli sme na nový redakčný systém, vďaka ktorému budeme schopní jednoduchšie pridávať články, novinky, všetko možné. Vďaka nemu bude skoro 10 ľudí, ktorí pracujú na stránke, mať jednoduchšiu robotu. Do tohto redakčného systému sme museli kopírovať články zo starého systému. Na stránke sa nachádza cez 600 článkov, ktoré sme museli prekopírovať. Niekoľko článkov sme zatiaľ skopírovať nestihli, chýba doplniť niekoľko epizód, videí a galérie. Tieto veci sa budeme snažiť doplniť v najbližších dňoch, preto ďakujeme za pochopenie.

Asi sa pýtate, prečo sme to spustili, keď pár vecí ešte potrebujeme dokončiť. Odpoveď je taká, že vždy keď sme nahrali novinku do starého systému, alebo nejaký článok, následne ho bolo treba dať do nového. Čiže čím neskôr by sme nový design a systém spustili, tým by sme mali viac práce...

Na záver by som chcel poďakovať všetkým, ktorí na novom designe, novom systéme a celej tejto zmene pracovali. Getovi, ktorému niektorí už ani neverili, že prácu na novom redakčnom systéme niekedy dokončí - posledný mesiac však pracoval ako drak a zvládol to. Upimu za novú skvelú grafiku, za všetky ďalšie vylepšenia, na ktoré sme zatiaľ nemali čas, ale postupne sa ich budeme snažiť zapracovať do webu. Lukášovi by som chcel špeciálne poďakovať, pretože vďaka nemu sme nakopírovali obrovskú časť popisov epizód. Vďaka tiež patrí novým či starším redaktorom Ladovi, Celuarovi, Auruzovi. Spomenúť treba aj ďalších, ktorí v poslednej dobe pomáhali a to Codera, Mystic a Matoba. Na záver by som spomenul Nemaa, ktorý v poslednej dobe času veľa nemal, ale napriek tomu má za svoje zásluhy v našej redakcií stále čestné miesto.

V mene celej redakcie
Jonas