Stargate SG-1
SG-1 > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Atlantis
SGA > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy
Stargate Universe
SGU > o seriáli | epizódy | lexikon | postavy

Vianočné špeciály seriálov Eureka a Warehouse 13

V dnešnom článku sa venujeme vianočným špeciálom seriálov Eureka a Warehouse 13. Na konci článku nájdete upútavky a promofotky na tieto vianočné epizódy. Ide o veľkú novinku pre tieto seriály, ktoré sa nechali inšpirovať fenoménom s názvom Doctor Who.  

Tieto seriály, patriace k hybnej sile Syfy Channelu, si už v utorok 7.12 zažijú vianočnú atmosféru. A podľa Syfy, obe vianočné epizódy potešia fanúšikov. „Určite fanúšikovia radi uvidia nové epizódy svojich obľúbených seriálov už v decembri, namiesto čakania do júla. Je to náš vianočný darček.“ Obe epizódy sú súčasťou týždňa s názvom „odpočítavanie do Vianoc“, ktorý na Syfy začína 6.12.

V spomínanej špeciálnej epizóde Eureky bude rozprávať vianočný príbeh hlavná postava šerif Jack Carter. Vieme, že v epizóde sa objaví postava doktora Drummera, ktorý spôsobí pohromu s jedným zo svojich experimentov.


Fanúšikovia seriálu Warehouse 13 možno očakávali, že vianočná epizóda vyrieši cliffhanger z druhej sezóny, v ktorom Myka opúšťa skladisko. Ten bude však vyriešený až v tretej sezóne. Vo vianočnej epizóde sa objaví hviezda Judd Hirsh z „Taxi“, ktorý si zahrá Artieho otca. A stále je možnosť, že sa vráti aj v tretej sezóne seriálu. Vianočné špeciály Eureky a Warehouse Syfy odvysiela 7 decembra.

Vianočné epizódy prinesú aj ďalšie seriály Syfy Channelu – Ghost Hunters, Hollywood Treasure a Paranomal Files. Tiež vyjdú počas týždňa odpočítavania do Vianoc. Súčasťou decembrového vysielania Syfy budú maratóny seriálov The Twilight Zone a Star Trek: The Next Generation.

A ako sme vyššie spomínali, krátko spomenieme aj seriál Doctor Who. Tento najdlhšie vysielaný scifi seriál na svete, oslávil tento rok už 47 narodeniny. Od nového začiatku v roku 2005 je každoročnou súčasťou Doctora Who vianočný špeciál.

Tento rok bude mať doktorov špeciál názov Christmas Carol (Vianočná Koleda), inšpirovaný názvom knihy Charlesa Dickensa. Epizódu odvysiela BBC 24.12, BBC America len o niekoľko hodín neskôr 25.12. A ak stále neviete čo je to Doctor Who, máte necelý mesiac na to, aby ste to napravili!

A ešte jedna otázka na záver. Viete si predstaviť vianočný špeciál Stargate Universe? Komentujte vo fóre

Sľúbené upútavky:


Promofotky: